Gano

09.10.2022Firma

Ağaç gövdesinde Gano mantarı

GANO

Gano kelimesi son zamanlarda internette en çok aranan kelimelerin başında gelmeye başladı. Gano aslında Gano Excel kelimesinin kısaltması olarak kullanılmaktadır. Gano Excel  Türkiye’nin en çok kazandıran doğrudan satış firması olarak sektörde büyümeye devam ediyor. Ülkemizde milyona yaklaşan doğrudan satış müşteri kitlesini her geçen artmaya devam ederken Firma ganoderma ürünlerinin ticaretini yapmak isteyen yüzbinlerce serbest girişimciye iş fırsatı sunuyor. Gano bir insanın hayatta başına gelebilecek en güzel şeylerden biri desek yanlış olmaz.

Sağlık ve Varlık Fırsatı

Firma her insanın hayal ettiği beş şeyi ilke edinmiş durumda; sağlık, varlık, başarı, topluma hizmet, mutluluk. Hemen hiç kimsenin karşı koyamayacağı bu vizyon sabırla takip edilir ve gerekenler yapılırsa herkesin başarabileceği mükemmel bir fırsat. Avantajlar bunlarla kalmaz, yurt içi ve yurt dışında tatillere gitme, çevreyi genişletme, hayır hasenat yapma, daha fazla boş zaman, dünyayı gezme gibi, şahsi imkanlarla belki hiç sahip olamayacağımız bir çok imkanı da beraberinde getirmektedir.

%20 İNDİRİM FIRSATI

Üye olduğunuzda bir çok imkandan anında faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bunların başında ömür boyu geçerli %20 indirim gelmektedir. Kayıt olduğunuz anda hiç bir zaman elinizden alınmayacak olan ve hiç bir bedel ödemeden adeta firmanın toptancısı gibi ürünleri satış fiyatın üzerinden %20 indirimli olarak satın alma hakkına sahip olursunuz. Ürünleri daha uygun alma avantajı bununla da sınırlı değildir. Her ürünün bir komisyon puanı bulunur ve ay içerisinde satın aldığınız ürünlerin puanları toplanarak o ayın dolar kuru üzerinden TL bazında kayıt esnasında bildirdiğiniz iban numarasına yatırılır.

ONLİNE KAYIT VE SPONSORLUK

Gano’ya üye olmak son derece kolaydır. Bilindiği üzere günümüzde her şey online olduğundan hemen tüm doğrudan satış firmaları gibi firmamız da internet üzerinden online kayıt imkanı sunmaktadır. Ancak kayıt olmak için herhangi bir bayinin referansı gerektiğinden ve bu kişi tüm iş hayatınız boyunca size yol gösterecek ve yardımcı olacak bir sponsor olacağı için doğru bir kişiden referans almak mantıklı olacaktır. Bizi sponsor olarak seçtiğiniz takdirde ve şirket bünyesinde kaldığınız sürece gereken desteği sağlıyoruz.

GANO KARİYER

Firmaya üye olarak normal şartlarda asla hayal edemeyeceğin şeylere sahip olma imkanına kavuşursunuz. Kariyer yapmak herkesin isteyeceği normal bir durumdur ve herkesin buna hakkı vardır. herkes doğal olarak pozisyonunu yükseltmek ister. Ücretsiz üyelik yaptıktan sonra eğitimlere katılıp nasıl kariyer yapabileceğinizi öğrenirsiniz.

PARA KAZANIN

Üyelik size para kazanma fırsatı da sunmaktadır. Kayıt olduğunuzda verdiğimiz ücretsiz eğitimlere katılarak nasıl para kazanılır sorusuna cevap bulacak ve bilgileri uyguladığınızda limitsiz para kazanma şansınız olacak.

BAYİLİK VERİN

Bayilik aldığınızda ömür boyu firmayı temsil etme hakkınız olduğu için aynı zamanda Gano Excel iş fırsatı hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ve ciddi olan kişilere dünyanın neresinde olursa olsun bayilik vererek aile ağacınızı olabildiğince büyütebilirsiniz.

PERAKENDE YAPIN

Kayıt olduğunuzda indirime ilaveten bonus hakkı kazanın. kahve, sabun, diş macunu, içecek serisi veya gıda takviyelerini üyelik hesabınızdan her aldığınızda ve ekibiniz aldığında bonus kazanırsınız ve zamanla %40 kar payı elde edebilirsiniz.