Gano Excel İnternational

09.10.2022Firma

Gano Excel İnternational Yönetim Kurulu

Gano Excel İnternational Yönetim Kurulu

Gano Excel İnternational 1995 yılında dünyanın dört bir yanındaki insanların hayatlarına dokunmak ve onları değiştirmek amacıyla kurulan dünya çapında etkili ve anlamlı hızlı tüketim ürünleri sunan lider Network Marketing şirketlerinden biridir. Gano Excel İnternational Malezya’da doğdu, ancak yenilikçi birinci sınıf Ganoderma bağışıklık ürünlerinin araştırılması, yetiştirilmesi, üretimi, dağıtımı ve pazarlamasında küresel bir lider olarak uluslararası tanınırlık kazandı. Gano Excel İnternational, Ganoderma bazlı ürünlerin araştırma, üretim ve pazarlamasında dünya çapında iyi bir yer edinmiştir. 20 yıl içinde, Gano Excel küçük bir başlangıçtan dünya çapında 100’den fazla ülkeden oluşan uluslararası bir ağa sahip multi-milyon dolarlık bir şirkete dönüşmüş ve dünyanın en büyük Ganoderma şirketi olmuştur.

Gano Excel İnternational, sağlıklı yaşam sektöründe gelişmeye devam ederek Ganoderma tabanlı ürünlerin yenilikçi gelişimine öncülük etmiş ve kendisini rakiplerinden ayıran multi-milyon dolarlık bir marka haline gelmiştir. Gano Excel uluslararası toplumun sınırsız bir iş fırsatı platformunun keyfini çıkarması için bir yol buldu, böylece hayatın her kesiminden insanlar bu işe minimum yatırımla başlayarak daha sağlıklı ve daha zengin bir yaşam tarzına sahip olma hayallerini gerçekleştirme imkanına kavuştu. Bağımsız distribütörler olarak bilinen Gano Excel distribütörleri, sıkı çalışma, bağlılık, liderlik ve pozitif eylem ile finansal başarılarını elde etme ve sevdiklerinin yaşam tarzını iyileştirme fırsatına sahiptir. Kişi gelir düzeyini yükselterek, kendi sosyal sorumluluk programları kapsamında topluma katkıda bulunabilir.

Gano Excel İnternational profesyonel ağ pazarlamacısı olmaları için distribütörlerine bilgi ve becerilerini güçlendirmek için doğru eğitimi ve yeni iş yöntemlerini sağlamaktadır. İstisnasız dünyanın her köşesindeki her ailenin sağlığını, zenginliğini ve finansal özgürlüğü elde etmesini iyileştirmeye odaklanan Gano Excel İnternational bunu herkes için gerçekleştirecek tüm kaynaklara sahiptir. Gano Excel isteyen herkese iş, sağlık, zenginlik ve mutluluk fırsatı sunarak uzun vadeli bir finansal başarı elde etmeye imkan tanır. Gano Excel’in iş fırsatı, zaman, para ve sağlık özgürlüğünüzü elde etme adına büyük bir fırsattır.